Bayrak Satışı

12.02.2022
433
Bayrak Satışı

Bayrak satışı yapan firmalar alıcılarının istedikleri bayrak türünü ihtiyaçlarına göre üretmekte ve satmaktadır. Bayrak satan firmaların çoğu üretici firmalar olmaktadır. Üretici firmalar bayrak siparişlerini genel olarak toplu olarak almaktadır. Özellikle özel şirketler için alınan siparişlerde firmaya ait yazı ve logo bayrakta bulunduğundan bu bayrak başka kimseye satılmamaktadır. Ayrıca tekli üretimin toplu üretimden daha maliyetli olduğu da göz önüne alınarak bayrak satışı yapan firmalar üretim için toplu siparişleri tercih etmektedir.

Bayraklar çok farklı amaçlar ile farklı farklı yerlerde kullanılmaktadır. Özel bir iş yerinin binasının önünde bir bayrak direği ile firmanın bayrağı yer almaktadır. Ya da siyasi bir partiye ait olan bir bayrak o partinin çalışma masalarında kullanılmaktadır.

Türk Bayrağı Resmi

Bayrak satışı yapan tüm firmalar istisnasız bir şekilde Türk bayrağı üretmektedir. Türk bayrağı hemen hemen her evde bulunan, her iş yerinde olan, her mitingde ya da yürüyüşlerde simge olan ve saygı duyulan bir bayrak olmaktadır. Bu nedenle bayrak üreticileri Türk bayrağına olan bu talebi üretimleri ile karşılamaktadır.

Bir okul, kamu binası, iş yeri ya da siyasi parti toplu olarak bayrak alımı yapmak istediğinde internet üzerinden bayrak satışı yapan firmaları kolaylıkla bulabilmektedir. Sektörün ileri gelen firmaları resmi sitelerinden kişi ya da kurumların bayrak ihtiyaçları için hizmet sunmaktadır. Bayrak satış firmaları resmi sitelerinde iletişim bilgilerini paylaşmakta, alıcı ise bu bilgiler ile iletişime geçmektedir.

Bayrak Fiyatları

Bayrak satışı yapan firmalar aldıkları siparişleri ihtiyacı tam karşılayacak şekilde üretmektedir. Bayrak ölçüleri, hangi çeşit bayrak olacağı, kumaşı, kumaş üzerine basılacak logo gibi unsurlar tasarlanarak alıcıya onaylatılmaktadır. Bayrak üretiminden önce yapılan bu işlemler bayrak maliyetini ortaya çıkarmaktadır. Her alıcının talebi farklı olduğu gibi her alıcı için yapılan maliyet de değişmektedir. Bu nedenle de bayrak fiyatları da istenilen bayrağa göre değişim göstermektedir.

Bayraksatışı yapan firmalar satışlarını üretim mağazalarından yaptıkları gibi internet sitesi üzerinden de yapmaktadır. Alıcılar istedikleri bayrağı site üzerinden seçmekte ve üretici istenilen adrese kısa sürede siparişi göndermektedir.

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın