İpe Dizili Flama Bayrak

Anasayfa » İpe Dizili Flama Bayrak

İpe dizili flama sokak süslemerinde ve bina süslemelerinde kullanılan bir bayrak türüdür.
Üçgen, beşgen, dikdörtgen kesim yapılır.
İpe Dizili Flama Bayrak Ölçüleri ; 20*30 cm, 30*45 cm, 40*60 cm, 50*75 cm, 50*100 cm..

Flama bayrak, işaret, simge ya da işaretleme gibi değişik amaçlar ile kullanılan küçük boyutlardaki bayrak çeşidi olmaktadır. Flama bayraklar özellikle kamu kurumlarında kullanılmaktadır. Ayrıca siyasi partiler, spor alanında faaliyet gösteren kulüpler, özel işletmeler de flama bayrak çeşidini kullanmaktadır.

Flama bayrak genel olarak masa üzerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra duvarda kullanımı da yapılmaktadır. Firmaların açılışlarında ya da düzenledikleri bir organizasyonda tanıtım amacı ile de kullanılmaktadır. Firma için hazırlanan flama bayrakta firma logosu ve firma sloganı da yer almaktadır. Böylece marka bilinirliği arttırılmaktadır.

Flama Bayrak İmalatı

Flama bayrak imalatı bayrak üretimi yapan işletmelerce yapılmaktadır. Flama bayrak, dizi flama, saçaklı flama gibi farklı işlevsel tasarımlara sahip olabilmektedir. Genel olarak iç mekânda kullanılan flama bayraklar oldukça sağlam bir şekilde üretilmektedir. Bu nedenle flama bayraklar dış mekânlarda da rahatlıkla kullanılmaktadır. Yağmura ve rüzgâra dayanıklı olarak üretilen flama bayrak, güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır ve solmadan uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır.

Flama bayrak sipariş veren kişinin isteğine göre üretilmektedir. Büyüklüğü ve şeklinin hangi nasıl olacağı, hangi kumaş ile üretileceği baskı tekniği gibi durumlar kullanacak olan kişinin ihtiyaca göre şekillenmektedir. Tasarım aşaması kesinleşen flama bayrak özen ile üretime alınmaktadır.

Flama Bayrak ve Fiyatları

Flama bayrak birkaç ana unsura göre üretilmektedir. Bunlardan biri bayrak üretimi için kullanılacak olan kumaş türü olmaktadır. Diğer unsurlar ise baskı tekniği, flama bayrak modeli, flama bayrak sayısı, flama bayrak ölçüsü olmaktadır. Genel olarak üçgen, beşgen ve dörtgen olarak üretilen flama bayrak firma tercihine göre farklı ölçülerde de üretilmektedir.

Belirlenen unsurlara göre flama bayrak en kaliteli malzemeler ile üretime alınmaktadır. Malzemenin kalitesi flama bayrağın kullanım ömrünü oldukça uzun tutmaktadır. Belirlenen üretim unsurları ve malzeme kalitesine göre ve üretim adedine göre ise flama bayrak fiyatı oluşmaktadır. Flama bayrak genel olarak alınan siparişe göre üretilmekte ve her sipariş veren de flama bayrakta farklı bir özellik istediğinden ürünün fiyatı bu aşamaların belirlenmesi ile ortaya çıkmaktadır.

Şirket Flama Bayrakları

Şirket flamaları, flama bayrağın üzerinde ilgili şirketin logosunun basılı olduğu flamaların tümüdür. Masa flamaları, direk flama bayrakları, kırlangıç flama gibi bir çok ürün mevcuttur.

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın