Kırlangıç Flama Satışı ve Çeşitleri

17.12.2019
1.342
Kırlangıç Flama Satışı ve Çeşitleri

Kırlangıçflama, genel olarak firmaların tanıtım ve de reklam amaçlı bastırdıkları bayrak modellerindendir. Kırlangıç flama, kırlangıç bayrak olarak da adlandırılmaktadır.

Fuar, seminer, organizasyonlar, açılış gibi etkinliklerde firmalar logolarının basılı olduğu bu kırlangıç flamaları kullanmaktadırlar. Kullanım yerine göre farklı boyutlarda basılmaktadırlar. Suya dayanıklı kumaştan yapıldıkları için de hem iç hem de dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Genel olarak dükkânlar, özel alanlar, makam odaları, iş yerleri gibi alanlarda tercih edilen reklam ve itibar sağlamak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Okullarda, fuarlarda, festival, şenlik, alışveriş merkezleri ve de açılışlarda sıklıkla kullanımı görülmektedir. Kullanım kolaylığı ve uzun süre dayanıklı olması nedeni ile de sıklıkla tercih edilen kırlangıç flamaları günümüzde hemen hemen her yerde görebilmemiz mümkündür.

Kırlangıç Flama Siparişinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kırlangıçflama siparişi vermeden önce ebat, ölçü ve adet gibi ürün özelliklerinin doğru verildiğinden emin olmanız tavsiye edilmektedir. Kırlangıç flamada kullanılacak olan tasarımın, markanızı en iyi anlatacak şekilde yapılmış olduğuna emin olunmalı ve yüksek çözünürlükte bu tasarımın yapılmış olmasına özen gösterilmelidir.

Ancak lisans gerektiren tasarımların bayraklara baskısı yapılamamaktadır. Bu nedenle sadece ve sadece firmaya ait, özgün bir tasarım kullanılması gerekmektedir. Bu da firma itibarını ve de güvenirliğini artıracak ve müşterilerin doğru yönlendirilmesini sağlayacaktır.

Kırlangıç Flama İmalatı Ve Ölçüleri

Kırlangıçflama imalatları sipariş usulü ile yapıldığı gibi stoklu olarak da yapılmaktadır. Üretim sürecinde ölçü, ebat, kumaş gibi niteliklere dikkat edilerek hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Canlı bir görünüm sunması son derece önemlidir.

Aynı zamanda imalat esnasında hem ulusal hem de küresel üretim standartlarına dikkat edilmektedir. Çevre ve toplum sağlığına uygun olarak üretimler yapılmakta ve maksimum müşteri memnuniyeti ön planda tutularak tüm süreç kontrol edilmektedir.

Kırlangıç flama ölçüleri ise en az 30*90 cm ölçülerinden başlamaktadır. 150*300 cm’e kadar da çeşitlilik göstermektedir. Ülkemizde genellikle tercih edilen ölçüler ise 100*300 cm ile 150*300 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. İhtiyacınız olan ölçüleri belirledikten, tasarımları sunduktan sonra kısa sürede belirlediğiniz adette kırlangıç flamalara erişebilirsiniz.

Kumaş Özelliği : 160 gr. SATEN Kumaş
Bayrak Ölçüsü : 50×150 cm, 50×200 cm, 75×200 cm, 75x,300 cm
100×400 cm, 150×600 cm, 200×800 cm.
Kullanım Alanları : Bayii toplantıları, ürün tanıtım organizasyonları, fuar alanları, festivaller, firma içi,
Baskı Özelliği : Sublime Dijital Baskı
Dikiş Detayı : Lazer kesim

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın