Kırlangıç Türk Bayrağı

31.07.2019
1.632
Kırlangıç Türk Bayrağı

Kırlangıç Türk bayrağı, hem özel sektörde hem de kamu kurumlarında tercih edilmektedir. Belediyeler, turizm şirketleri, oteller, kurumsal firmalarda kullanılan kırlangıç bayraklar, yüksek kalitede üretilmektedir.

Saten, raşel kumaş gibi kumaşlar üzerine yapılan baskılı çeşitleri iç ve dış mekânlarda kullanılabilmektedir. Özellikle seçim dönemlerinde, ulusal bayramlarda sıklıkla tercih edilen bu tip bayrak modeli ile tüm meydanların süslendiği görülmektedir.

Kırlangıç Türk Bayrağı Kullanım Alanları

Kırlangıç Türk bayrağı kullanım alanları arasında özel şirketler, kurum ve kuruluşlar dışında dış ortamlar ve reklamlar da bulunmaktadır. Şekil ve de ölçülerde bastırılarak kullanımları sağlanmaktadır.

İki farklı şekilde tasarlanabilen kırlangıç Türk bayrağı, biri iki diğeri de tek üçgenli olarak üretilmektedir. Küçük boyutlarda üretilebilen bu tip bayraklar bir ipe geçirilerek üst taraflara da boylu boyunca asılarak kullanılabilmektedir.

Seçim zamanlarında siyasi partilerin, binalarının önlerine astıkları çoklu kırlangıç Türk bayrakları, parti organizasyonları ya da açılışlarda da kullanılmaktadır. Kullanım alanının fazla olması nedeniyle satışı fazla olan bir bayrak çeşididir. Fiyatları ise uygun olmakla beraber boyutlarına göre de değişkenlik göstermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı organizasyonlar, belediye organizasyonları, tanıtım çalışmaları, spor kulüplerinde, maç ve de tanıtımlarda, derneklerde, fuarlarda, bağış gecelerinde, özel açılış ve de organizasyonlar, toplantı alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Kırlangıç Türk Bayrağı Baskı Yöntemleri

Kırlangıç Türk bayrağıözel baskı ile tasarlanmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerde çeşitli aksesuarlar da yer almaktadır. Genel olarak Kırlangıç bayraklarda ercih edilen baskı ve de aksesuar ürünleri ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

  • Dijital baskı yöntemi (Disper)
  • Pigment emprime baskı yöntemi,
  • Tek tek jelatin formu,
  • Kenarları dikişsiz, sıcak kesim bayrak tasarımları ve
  • Boru, ip, tapa gibi aksesuarlar da sıklıkla tercih edilen baskı yöntemleri ve de aksesuarladır.

Kırlangıç Türk bayrakları modellerine hemen hemen birçok bayrak ve flama şirketinden ulaşabilir, dilediğiniz kumaşta, ölçü ve boyutlarda siparişlerinizi oluşturarak ihtiyacınız olan ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tanıtım, organizasyon ve hem özel hem de kurumsal firmalarda bu tip bayrak modelini kullanarak yurt içi ve yurt dışı tanıtım ve de açılışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kumaş Özelliği : 160 gr. Alpaka Kumaş
Bayrak Ölçüsü : 50×150 cm, 50×200 cm, 75×200 cm, 75x,300 cm
100×400 cm, 150×600 cm, 200×800 cm.
Kullanım Alanları : Bayii toplantıları, ürün tanıtım organizasyonları, fuar alanları, festivaller, firma içi,
Baskı Özelliği : Dispers – Ronjan Fabrikasyon Baskı
Dikiş Detayı : Lazer kesim

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın