Kortej Bayrağı Neden Tercih Edilir ?

17.12.2019
1.523
Kortej Bayrağı Neden Tercih Edilir ?

Kortej bayrağı özellikle kalabalık yürüyüşlerde ve milli bayram gibi günlerde sıkça tercih edilen bayrak türüdür. Sıralı Türk bayraklarından oluşan kortej bayrağı rulo bayrak olarak tek parça halinde üretilir. Kortej bayrağı kalabalık yürüyüş organizasyonların sıkça tercih edilen bayrak ürünüdür. Firmamız kortej bayrağı üretimi yapmakta olup, uygun fiyat ve zamanında teslimata özen göstermektedir. Kortej bayrağı genel kullanımı eskiye dayanır, bir süre önce yürüyüşlerde en fazla tercih sebebi olan dikdörtgen klasik bayraktı. Fakat, kortej bayrakları klasik Türk bayrağını göre çok daha fazla gösterişli olduğundan kortej bayrağı günümüzde tercih sebebi oldu. Rulo bayrak, uzun bayrak, yürüyüş bayrağı gibi isimler verilen kortej bayrağı satın almak ve satış ile ilgili bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

Kortej Bayrağında Üretim Kalitesi

Üretim aşamalarını en iyi şekilde takip ediyoruz. Kumaş çeşidi olarak tercih ettiğimiz alpaka ve rachel tercihi ile baskıda renk tonajını en iyi şekilde yakalamaktayız. Birbirinden kaliteli bir görünüme sahip olan bayraklar her zaman müşterilerimizin tercihine uygun bir formda üretilir. Birçok çeşit üretim sağlamamız ile birlikte her zaman fark yaratan bir kaliteye sahibiz. Üretim aşamasında kullandığımız dijital baskı çeşididir. Böylelikle görünümde ay ve yıldızın oranında en iyi şekilde hesaplama yaparak baskıya almaktayız. Her bayrak çeşidi ise, firma ve belediyelerin logo tasarımına bağlı kalarak en iyi şekilde hazırlanır. Kortej bayrağı üretiminde çift dikiş olarak yapılır. Hem sağlam olmasını sağlar hem de yırtılma ve aşınma gibi konularda önlem niteliğindedir. Üretim aşamasında dijital baskı kullanılma sebebi de tasarımı  hazır olan bayrağın baskı sonucunda daha hızlı bir şekilde üretilmesini sağlar.

Kortej Bayrak Fiyatları

Kortej bayrak için baskı seçeneği ve dikiş kalitesi oldukça önemlidir. Üretimde içerik olarak kullanılan her materyal, bayrağın baskı esnasında istenilen şekilde olmasını sağlar. Renk tonajına kadar en iyi şekilde görünmesi ve istenilen miktarda üretimi firmamız tarafından yapılır. Öncelikle bilinmesi gereken en önemli konu müşteri memnuniyeti firmamız tarafından oldukça önemlidir. Ürün kalitesine de her zaman önem vermeye devam ediyoruz. Birbirinden farklı seçeneklerin mevcut olduğu bayraklar üretiminde her zaman uygun fiyat aralıklarında satışımız mevcuttur. Bu sebeple de birçok firma ve belediye dahil olmak üzere her zaman tercih edilen bir marka olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kortej bayrakları ve daha pek çok bayrak seçeneği isteğe göre belirtilen miktarda ve uygun fiyatta firmamız tarafından üretilir.

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın