Makam Türk Bayrağı

31.07.2019
1.621
Makam Türk Bayrağı

Firmamız tarafından üretilen ve birçok işletme, belediye ve kurum için  en çok tercih edilen ürünlerden biri olan makam Türk bayrağı kaliteli bir içeriğe sahiptir. Her üretimde kullandığımız materyal dayanıklı bir ürün oluşumunu sağlar. Beklentiyi karşılayan bir bayrak üretimi sağlamaya devam ediyoruz. Makam türk bayrağı kullanım alanı ve tercih edilen miktara göre firmamız tarafından üretimde en geniş potansiyeldedir. Fark edilir derecede önemli bir görünüm ve istenilen renk tonajı yakalanır. Bu sebeple de üretimde dikkat edilmesi gereken ayrıntıları en iyi şekilde sağlamaktayız.  Her zaman istenilen miktarda üretimi seri olarak yapmaktayız. Hızlı bir gönderim ile müşterilerimizi bekletmeden ulaştırıyoruz. Bayrak birçok firma ve kuruluş için önemli bir materyaldir. Aynı zamanda ülke bayrağı üretimimiz de mevcuttur. Ülke bayrağı bir ulusun birliğini en iyi şekilde temsil eden önemli bir değerdir. Bu sebeple de Türk bayrağı en çok imalatı yapılan ve üretimdeki baskı tekniğimiz ile görünümde eşsiz bir hissiyat uyandırması ile beklentiyi karşılayan bir üründür.

Makam Türk Bayrağı Hangi Alanlarda Tercih Edilir

Makam türk bayrağı üretilirken tercih edilen alanlar da önemlidir. Öncelikle bayrağın imal edilirken kumaş tercihi,  rachel veya alpakadır. Baskı tekniği ise püskürtme şekli ile dijital baskıdır. Renk ayarı ve kaliteli baskısı ile önemli bir üründür. Standart ölçüsü ise, 100x150cm olarak üretilir. Bazı zamanlarda firma tercihlerine göre saten kumaş da kullanılabilir. İsteğe göre de ölçü kalıbı değişim gösterebilir. İçeriğine göre telalı ve telasız olarak ikiye ayrılır. Makam türk bayrağı direk ölçüsü ise 235 cm olarak belirlenir. Ütü kesinlikle yapılmamalıdır. Eğer ütülenirse yapışma ve erime imkanı vardır. Makam bayrağı tavan yüksekliğine göre direk ölçüsü ayarlanır. Direk kısmı ise pirinç ya da kromdur. İsteğe göre sim saçaklı da yapılır.

Makam Türk Bayrağı Üretimi

Bayrak direkleri pirinç veya kromdur. Firma tercihine göre altın yaldız veya gümüş yaldız olarak kullanılır. Tepe kısmında ise ay ve yıldızdan oluşan alem görseli de mevcuttur. Makam odasında yerleştirilen bayraklar ebat seçeneği olarak 235 cm dir. Firmanın tercihine göre özel logolu bir baskı kullanılır. İstenilen baskı ise firmaya ait bir logonun uygulaması ile yapılır. Makam bayrağı üretiminde görünümde ki kaliteye her zaman dikkat edildiği gibi dayanıklılık da önemlidir. Makam türk bayrağı tercihinde ebatlar standart olup üretim seri bir şekilde yapılır. Hazırlanan bayraklar sadece makam bayrağı değil birçok alanda tercih edilen ürünlerdir. Ülke bayraklarından masa bayrağına kadar üretim alanımız oldukça geniştir. Siparişe göre tercih edilen bayrak seçeneği içerisinde yer alan makam bayrağı kullanılan üretim teknikleri ile birlikte beklentiyi en iyi şekilde karşılayan bir üründür.

Makam Türk Bayrağı Fiyatları

Her zaman bayrak tercihinde üretim kalitesi ile önde gelen firmamız ürün yelpazesi oldukça geniştir. Her üründe kendine göre üretim tekniği mevcuttur. Bu sebeple de üretimdeki baskı seçeneği püskürtme yöntemi ile birlikte renklerin logoyu ön plana çıkarması sağlanır. Böylelikle görünümde canlı renklerin hakim olduğu makam bayrağı için istenilen şekilde üretim yapılır. Firmamız tarafından en iyi şekilde hazırlanarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Bu sebeple de her müşterileeimiz için tercih edilen bir firma olmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı ürün çeşidimiz ile birlikte her üründe mevcut olan logo basımı için hatasız bir şekilde çalışma sağlamaktayız. Aynı zamanda ürünlerde fiyat aralığı ise oldukça uygundur. Ekonomik olarak üretim sağladığımız bayrakların içerik malzemesi de her zaman müşterilerimiz ve firmamız açısından önemlidir. Her bayrak seçeneğimizde kullandığımız kumaş ve baskı çeşidi de değişim gösterir. Bu sebeple de firmalar tarafından makam türk bayrağı ve daha pek çok çeşit bayrak üretmeye devam ediyoruz.

[safir_list]

  • Stoktan Hızlı Teslimat.
  • Alpaka ve Raşel Kumaş Seçeneği.
  • Toplu Alımlara Özel İndirim Oranları
  • Uygun Sopalı Bayrak Çözümleri

[/safir_list]

[safir_mainheading title=”Merak Edilenler” icon=”soru”]

[safir_faq question=”Makam Bayrağı Üretim Süresi Nedir?” answer=”Makam bayraklarının ortalama üretim süresi iki iş günüdür.”]

[safir_faq question=”Makam Bayrağı Ölçüsü Nedir?” answer=”Makam Bayrakları tek ölçü 100×150 cmdir.”]

[safir_faq question=”Makam Bayrakları Hangi Kumaştan Üretilir?” answer=”Makam Bayrakları 160 gram parlak saten kumaştan imal edilir.”]

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın