Masa Bayrağı İmalatı ve Satışı

12.02.2022
280
Masa Bayrağı İmalatı ve Satışı

Birçok makamda yer alan masa bayrağı baskı kalitesi ile her zaman beklentileri karşılayan bir üretim ile hazırlanır. Masa bayrağı ilk hazırlanış aşaması ve ölçüleri standarttır. Fakat kumaş kesim şekli değişim gösterebilir. Bu durumun sebebi de kullanım yapılacak alan ve makama uygun olarak tasarlanması içindir. Masa bayrağı T ve L masa tipine de sahiptir. İkili T tipi masa bayrağı olduğu gibi aynı zamanda çift taraflı tek üretim de mevcuttur. Masa bayrağı standart ölçüsü 15 x 22,5 cm olarak belirlenir. T ve L tipi bayrak ölçüleri ise 8 x 28 cm dir.

Masa Bayrağı Üretim Aşamasında Önemli Ayrıntılar

Firmamız tarafından birçok bayrak türünde üretim sağlanmaktadır. Bu sebeple de tercih edilen masa bayrağı baskı çeşidi ile üretiminde dikkat edilen detay kesim şekli, ebat seçeneği ve kumaş tipi olarak gösterilebilir. Birçok ürün yelpazemizin olması ile birlikte aynı zamanda ürünlerde ki baskı ve mürekkep kalitesinin önemi de büyüktür. Mürekkep, baskının tam olarak görünümünü sağlar ve estetik açıdan renk tonajı da uyum için önemsenir. Masa bayrağı şablonları da mevcuttur. İsteğe göre firmaların tercihi doğrultusunda üretilir. En çok kullanılan şablonlar ise, düz, kırlangıç ve üçgen şeklindedir. Kumaş olarak ise çift kat saten kumaş tercih edilir. Dayanıklı yapısı ile tercih skalası geniştir. Çift tarafına da baskı yapılır. İsteğe bağlı olarak Teklif 2’li, 3’lü, 4’lü ve tekli olarak da üretimi sağlanır.

Masa Bayrağı Fiyatları

Masa bayrağı tercih eden yerler ise, belediyeler, firmalar, işletmeler ve daha pek çok alanda kullanılır. Masa bayrağında kullanılacak olan logo tasarımı en iyi dijital baskı ile uygulanır. Öncelikle firma tarafından seçilen içeriğin tam olduğu belirlenmelidir. Logo tasarımı için isteğe göre bayrak sayısına göre logo tasarımı da arttırılabilir. Ton farkı gözlense de renk oranı oldukça önemlidir. Masa bayrağı baskı çeşidi sonrasında üretimi yapıldıktan sonra fiyatları ise ebat ve tercih sayısına göre değişim gösterir. Bu sebeple de fiyat aralıkları da tercih miktarına göre değişen ürünlerdir. Masa bayrağı uygun  maliyetlerde üretilmesi de önemlidir.

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın