Okul Flaması

17.12.2019
1.766
Okul Flaması

Firmamız tarafından her zaman üretimi sağlanan bayraklar ve flamalar en iyi kalitede üretilir. Okul flamasıbirçok okulda kullanımı sağlanan ve özel üretim yapılan ürünlerdir. Hem içerik olarak dayanıklı hem de siparişlerinizi en iyi şekilde hazırlayarak ulaştırmaktayız. Okul Flaması,M.E.B bünyesinde faaliyet gösteren bütün okullarda bulunması gereken bir bayrak türüdür. Bu sebeple detercih edilen bayrakların kalite standardı açısından önemi büyüktür. Her zaman iki taraflı olarak tasarlanmış olan bayraklar iki yönlü kullanım alanına sahiptir. Milli bayram ve törenlerde okul tarafından taşınması zorunlu olan bir bayraktır. Flamasının ön yüzünde kırmızı renk hakimdir. Fakat arka tarafında ise milli eğitim bakanlığının rengi ve okulun rengi olarak üçgen şekilde yerleştirilir.

Okul Flaması ve Kullanım Şekli

Okul flamalarının üretim esnasında en çok dikkat edilen detay malzeme kalitesidir. Bu sebeple de öncelikle malzemenin kaliteli olması ve ürünün imal edildikten sonra dayanıklı olması beklenir. Bu sebeple de her zaman imalat kısmında kullanılan kumaş rachel, saten veya alpaka olarak belirlenir. Tercih edilen kumaşa göre baskı çeşidi de dijital baskı olarak yapılır. Her zaman okul flaması üretiminde kesim şekli ve ebat seçeneği de dikkat edilen detaylar arasındadır. En çok kullanılan ebat ise,

100×140

150×225

Yukarıda verilen ebatlar en yaygın kullanılan seçenekler olarak belirlenir. Birçok ebat seçeneğimiz mevcut olmakla beraber müşteri tercihine uygun olarak baskı ve üretim sağlamaya devam ediyoruz.

Okul Flaması ve Fiyatları

Birçok bayrak üretiminde okul flamaları her zaman kalite yanında uygun fiyatları ile de tercih edilmektedir. Ekonomik ürünler olmakla beraber birçok kurum tarafından sipariş verilir. Okullar için tercih edilen flamalar kullanımı kolay ve muhafaza edilebilen ürünlerdir. Üretimdeki kalitesive profesyonel bir hizmet ile müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Her imal edilen bayrak türü değişim gösterebildiği gibi logo tasarımı da yapmaktayız. İsteğe bağlı olarak tasarlanan logolar için eğer kurumların hazır logosu var ise beklentiyi karşılayacak şekilde istenilen logo basımı yapılmaktadır. Birçok kurum ile çalışma sağlayarak okul flaması ve daha pek çok bayrağı beklentiyi karşılayacak şekilde üretmeye devam ediyoruz.Okul flamaları, saten çift kat ve kenarları sarı simli flamalardır. Ahşap tören direği ile birlikte kullanılır. Milli bayramlarda tören geçişlerinde kullanılan okul flamaları ile ilgili fiyat almak için bizi arayınız.

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın