Telalı Makam Bayrağı

17.12.2019
1.958
Telalı Makam Bayrağı

Bayrak bir ulusun en önemli simgesi olarak ortaya koyduğu bir değerdir. Firma ve şirketler için de logolarını ortaya çıkaran bir materyaldir. Önemli bir kullanım amacı ve geniş tercih seçeneği ile birlikte beklentileri en iyi şekilde karşılayan bir firmayız. Makam bayrağı gibi pek çok ürün tercihi mevcuttur. Kumaş çeşidi ve baskı tekniği ile görünümde kalitenin hakim olduğu bir üretim portföyüne sahibiz. Zamanında üretim ve teslimat ile birlikte makam bayrağı ve sopalı bayrak gibi daha birçok çeşitler de üretmekteyiz. Her zaman üretimde beklentileri karşılayan bir firma olarak çalışmalarımıza en iyi şekilde devam ediyoruz.

Makam Bayrağı Kullanım Alanları

Kumaş Özelliği : 160 gr. Parlak Saten
Bayrak Ölçüsü : 100*150 cm.
Direk Ölçüsü : 225 cm.
Direk Özelliği : Krom (gümüş renk) veya Pirinç (sarı renk) kaplama.
Kullanım Alanları : Makam odaları, toplantı, organizasyon.
Baskı Özelliği : İç mekan sublime dijital baskı.
Dikiş Detayı : Lazer kesim üzerine tek dikiş

Makam bayrağı ve diğer bayraklar da dahil olmak üzere her ürettiğimiz çeşitlerin materyali ve yapısı ile değişiklik gösterir. Bu sebeple de kullanımda gerçekleşen ürün içeriği ile birlikte kalite oldukça önemlidir. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Makam bayrağı tercihi için de firmalar tarafından istenilen sipariş adedine göre üretilmektedir. Birçok firma için tercih edilecek ürün kategorisi oldukça fazladır. Bu sebeple de kısa sürede beklentiyi karşılayacak olan ürünlerimiz istenilen sürede teslim ediliyor. Kullanılan kumaş çeşidi ve 4 baskı tekniği ile birlikte tercih edilen bayrağın tasarımı ve üretimi yapılıyor. Belediyeler için de önemli bir tanıtım ve reklam amacı güden bayraklar üretimde seri bir baskı ile kumaş kenarına çift dikiş yapılarak tamamlanıyor.

Makam Bayrak Fiyatları

Tercih edilen makam bayrağı için önemli birçok renk ve logo tasarımı ile birlikte üretimde  beklentiyi karşılamaktadır. Bu sebeple de materyal tercihi ile birlikte fiyat aralıkları da oldukça uygundur. Tercihe göre istenilen bayrağın tasarımı hazır ise daha kısa zamanda üretime geçilir. Eğer hazır değil ise grafikerlerimiz tarafından hazırlanır. Makam bayrakları firma logosunu yansıtan bayrak türleridir. Bu sebeple de siparişin içeriğine uygun bir şekilde basılır. Üretimde ki her baskı bayrak seçimine göre değişim gösterir. Bu sebeple de baskıya ve kumaşa göre de kalite fark gösterebilir. Makam bayrağı ve daha pek çok ürünümüz için sipariş verebilirsiniz.

Telalı Makam Bayrağı; makam odalarında şık görüntüye sahip olan bayrakladır. Bulunduğu ortama değer katan makam bayrağı, asetatlı ve çift kat olarak üretilir. Kolalı makam bayrağı diye tabir edilen tela işlemi bayrağın arka yüzüne uygulanır. Bayrak direğe asıldığında huni şeklini alır ve asetat uygulanan bayrağın arka yüzü görünmez.

Makam bayrağı fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Whatsapp
Alsan Bayrak
Alsan Bayrak
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Çevrimiçi, Tıklayın